Aktuálně

Realizace

Jirný

Nýřany

Mstětice

OC Vestec

Užice

Hostivice

VO7

Jump Ustí nad Labem

Prijmeme instalatéra

- topenáře

plat 45000,- Kč nástup možný ihned

O nás

O co jde?

Vytápění – dodávky a montáže systémů vytápění pro administrativní, výrobní, skladové a obchodní budovy (otopná tělesa, podlahové vytápění, teplovzdušné jednotky, sálavé pásy …)  Nejčastějším zdrojem tepla jsou plynové kotelny, tepelné čerpadla, výměníkové stanice či decentrální topné zdroje (infrazářiče, plynové teplovzdušné jednotky …)

Chlazení – dodávky a montáže zdrojů chladu včetně rozvodů a izolací pro technická zařízení budov i technologické procesy.

Vzduchotechnika a klimatizace – dodávky a montáže vzduchotechnických a klimatizačních zařízené včetně rozvodů, izolací a koncových prvků pro administrativní, sociální, výrobní,  obchodní prostory a technologické procesy.

Zdravotechnika -  nadzemní rozvody vody a kanalizace včetně dodávky a montáž sanitární keramiky a zařizovacích předmětů. 

Plynová zařízení – dodávka a montáž zařízení pro snižovaní tlaku a měření plynu, STL a NTL rozvody plynu a plynové spotřebiče.

Podtlakové odvodnění střech – dodávky a montáže podtlakového odvodnění střech v systémech PVC nebo HD PE včetně izolace proti rosení.

Stlačený vzduch – dodávka a montáž kompresorů včetně příslušenství a rozvody stlačeného vzduchu. Nejběžněji používáme pro rozvody lisované systémy (měď, uhlíková ocel, nerez), svařované potrubí (ocel, nerez, plast) nebo modulární hliníkové systémy.

Podtlaková kanalizace - dodávka a montáž podtlakových kanalizačních sítí osazeny ventily FLOVAC a AIRVAC včetně servisu